Domů  Registrace

ZÁSADY OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ | ANNA - Inzertní noviny, inzerce, práce, reality, služby, Vsetín, Valašské Meziříčí, Rožnov pod Radhoštěm, vesnice. Vsetín, Valašské Meziříčí, Rožnov pod Radhoštěm, vesnice

facebookgoogleYouTube   KONTAKTUJTE NÁS  571 411 892  603 304 140  anna@anna.cz přihlásit / registrovat

25.7.2024 | 21:01:14

VYJDE

6. 8. 2024

 
Nacházíte se zde: www.anna.cz » O ANNĚ » ZÁSADY OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ

ZÁSADY OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ

 

Zásady ochrany osobních údajů - GDPR 2018


Odpovědné místo

Iva Šobáňová, podnikající pod obchodním jménem Reklamní agentura ANNA, se sídlem Bratří Hlaviců 109, 755 01 Vsetín. Souhlasem s naším prohlášením o ochraně osobních údajů, souhlasíte směrem k Ivě Šobáňové, která je provozovatelem webových stránek, se zpracováním a použitím osobních a dobrovolných informací v souladu s dále uvedenými ustanoveními a v souladu s platnými zákony, včetně zákona o ochraně osobních údajů. Ochrana osobních údajů je pro Reklamní agenturu ANNA priorita. Proto Vám předkládáme všechny důležité informace týkající se tohoto tématu:

 

1. Všeobecné informace

Se všemi osobními údaji zásadně zacházíme důvěrně. Vámi uvedené osobní údaje se zpracovávají, využívají a ukládají za účelem zpracování a provedení Vaší objednávky.Při zpracovávání osobních údajů jsou zohledňována práva na ochranu osobních údajů, a to v souladu se zákonnými ustanoveními. Reklamní agentura ANNA případně využije Vaše osobní údaje pro marketingové účely. Proti zpracování, využití Vašich osobních údajů pro marketingové účely se můžete kdykoli vyjádřit prostřednictvím e-mailu, popř. můžete odvolat svůj souhlas s tímto typem zpracování, využití údajů. Poté, co obdržíme Váš nesouhlas, nebudeme již odpovídající údaje zpracovávat a využívat pro interní marketingové účely. Vaše osobní údaje nikdy nepředáváme za marketingovými účely třetím osobám.

 

2. Co to jsou osobní údaje? 

„Osobní údaje týkající se identity“ jsou informace, které slouží k tomu, aby byla zjištěna Vaše identita. Jsou to údaje typu název firmy/jméno, sídlo firmy/ bydliště, doručovací adresa, telefonní číslo nebo e-mailová adresa.

 

3. Kde má Reklamní agentura ANNA takové informace uloženy?

Reklamní agentura ANNA po Vás vyžaduje osobní informace, pokud si u nás objednáváte inzerci,  pokud se registrujete jako zákazník, kupujete vstupenky na ples nebo se účastníte soutěží a anket. Uložíme si text smlouvy a zašleme Vám e-mailem údaje o objednávce. Všeobecné obchodní podmínky - Smluvní podmínky si můžete kdykoli přečíst na stránkách www.anna.cz. Na Vašem zákaznickém účtu jsou zaznamenány všechny objednávky, které jste v minulosti provedli. Vaše osobní údaje jsou uloženy odděleně a jsou zvláště pečlivě chráněny. Jsou archivovány pouze na dobu uloženou zákonem.

Při registraci k odběru Newsletteru používáme Vaši e-mailovou adresu a  Vaše jméno pro reklamní účely Reklamní agentury ANNA do té doby, než ukončíte odběr newsletteru. Odhlášení můžete provést kdykoliv ve spodní části newsletteru.

 

4. Jsou Vaše informace předávány třetím osobám?

Reklamní agentura ANNA nepředává Vaše osobní údaje třetím osobám. Vážíme si Vaší důvěry a dbáme na to, abychom Vaše soukromé údaje ochránili.

Se všemi osobními údaji zacházíme zásadně důvěrně. Vámi uvedené osobní údaje se zpracovávají, využívají a ukládají za účelem zpracování a provedení Vaší objednávky. Při zpracovávání osobních údajů jsou zohledňována práva na ochranu osobních údajů, a to v souladu se zákonnými ustanoveními. Vaše údaje nikdy nepředáváme za marketingovými účely třetím osobám.

 

5. Co dělá Reklamní agentura ANNA s Vašimi údaji ?

Reklamní agentura ANNA potřebuje Vaše údaje kvůli provedení objednávek a plateb. Reklamní agentura ANNA sbírá rovněž demografické údaje s ohledem na využití webu www.anna.cz. Tyto údaje jsou ukládány odděleně od osobních údajů a zamezují tak vyvozování určitých úsudků o jednotlivé osobě.  

Pokud se registrujete za účelem odebírání Newsletteru, používá Reklamní agentura ANNA Vaše údaje také pro interní marketingové účely. Proti zpracování a využití Vašich údajů pro marketingové účely se můžete kdykoli vyjádřit prostřednictvím e-mailu, rovněž můžete odvolat svůj souhlas s tímto typem zpracování a využití. Poté, co obdržíme Váš nesouhlas, popř. odvolání, nebudeme již odpovídající údaje zpracovávat a využívat pro interní marketingové účely.

 

6. Jak se dozvím, které údaje si Reklamní agentura ANNA uložila – právo na poskytnutí informací?

Podle zákona o ochraně dat máte právo se bezplatně informovat o svých uložených údajích a máte právo na opravu, blokování nebo vymazání těchto údajů. Pokud máte k tomuto tématu otázky, kontaktujte Reklamní agenturu ANNA prosím písemně, e-mailem (viz kontakty).

 

7. Můžu údaje vymazat ?

Pokud jste na stránce Reklamní agentury ANNA přenechali Reklamní agentuře ANNA informace vztahující se k Vaší osobě, máte právo kdykoliv tato data nechat vymazat. Kontaktuje Reklamní agenturu ANNA, prosím písemně, e-mailem (viz kontakty).

 

8. GOOGLE ANALYTICS

Administrátor používá službu Google Analytics, jejímž poskytovatelem je firma Google. Tato služba pomáhá Administrátorovi analyzovat způsob používání webových stránek www.anna.cz.

Shromažďované údaje jsou přetvářeny v rámci výše uvedených služeb anonymním způsobem (jsou to tzv. neosobní data, která znemožňují identifikaci osoby).  Tyto údaje mají hromadný a anonymní charakter, tj. neobsahují vlastnosti identifikující osobu používající web Reklamní agentury ANNA.

 

9. FOTO a VIDEO na akcích Reklamní agentury ANNA

Svou účastí na akcích, které Reklamní agentury ANNA pořádá, souhlasíte s případným zachycením své osoby na fotografiích a videu a také souhlasíte s použitím těchto foto a video pro účely propagace Reklamní agentury ANNA a na webových stránkách www.anna.cz.

 

25. května 2018, Vsetín

 

 ANNA inzertní noviny Valašska
Reklamní agentura ANNA

Horní náměstí 3, kancelář č. 320 
(Maštaliska u zámku, výtahem do 2. patra)
755 01 Vsetín

Reklamní agentura ANNA - inzertní noviny

 

Odebírejte Newsletter na Váš e-mail.  Zůstáváme tak spolu v kontaktu, když budete něco potřebovat

 

 

 

V KANCELÁŘI JSME PRO VÁS 

Po až Čt    7.45 - 11.30   12 - 16.15   
             7.45 - 11.30   12 - 15.15 

Po dohodě i mimo uvedenou dobu. Aktuální pracovní dobu najdete v KONTAKT

telefon 571411892571 411 892 

mobil 603304140603 304 140

e-mail anna@anna.czanna@anna.cz

PŘEČTĚTE  SI

AKTUALITY

O ANNĚ

OBJEDNÁVKA

CENÍKY

UZÁVĚRKY

NOVINY

AKCE ANNY

KONTAKT

ANNA - zdrma až do schránky

Reklamní agentura ANNA © 1997 - 2024
Design a obsah webu je chráněn autorským  zákonem. Kopírování/zneužití webu je trestné.

facebookgoogleYou Tube